S Panel > Services > SEINAPROFIILID > TULETÕKKEPLAAT PROSYSTHERM

Kas vajate abi?

Võtke meiega ühendust
tel.: +372 56 616 001 või esitage äritaotlus online.

KONTAKTID

TULETÕKKEPLAAT PROSYSTHERM

PROSYSTHERMil on ehituses kõrge tulekindluse garantii. Samas on toode ka kõrge soojus- ja heliisolatsiooniga. Selle peamiseks kasutusalaks on äri-, tööstus- ja avalikud hooned.

PROSYSTHERMil on EI90 klassi tuletõkkesektsioon (see ei lase tulekahjul levida ei hoones ega väljaspool hoonet ja säilitab tuleohutuse kuni 90 minutit). PROSYSTHERM on mitmekomponentne komplekt, mida on väga lihtne kokku panna. Pakume süsteemi komponente paljudes variantides (suurus, materjal, värv). Süsteemi selline ülesehitus võimaldab katte välimust ja parameetreid kohandada individuaalsetele vajadustele palju vabamalt kui komposiitpaneelide puhul.

PROSYSTHERM on mõnest kergesti kokkupandavast komponendist koosnev komplekt. Konstruktsioonielemente on eri suuruses, eri materjalidest ja eri värvivariatsioonides. Võrreldes lamineeritud plaatidega võimaldab see süsteem palju lihtsamini kohandada katte välimust ja omadusi vastavalt individuaalsetele vajadustele.

Traditsiooniline süsteem – soojustus standardse mineraalvillaga

Allpool esitatud diagramm illustreerib traditsiooniliste mineraalvillast soojustusmeetodite kõige laiemalt levinud probleeme. PROSYSTHERMi uuenduslikud komponendid lahendavad tänu oma ainulaadsetele omadustele kõik diagrammis loetletud probleemid.

[1] Külmumist põhjustava soojussilla efekti tekkimine.
[2] Vibratsiooni ülekandumine (heliisolatsioon).
[3] Villakrohv.
[4] Ruumi mittetäielik isolatsiooniks kasutamine.

PINNAKATTED JA VÄRVID

interior

Meie pakutavad vooderdise kassetid ja paneelid on valmistatud 35 µm paksusest orgaanilise kattega HDS-plekist, mida iseloomustab väga hea vastupidavus, RC4 korrosioonikindlus ja RUV4 UV-kindlus. Sõltuvalt väliskeskkonnast kestab garantii kuni 20 aastat. Oleme laiendanud oma tootevalikut ka pulbervärvitud pinnakatete näol, mis on saadaval kõikides RAL-värvides matt- ja satiinvariandis, mille paksus on 60 µm ja millele on antud kvaliteedimärk QUALICOAT.

Optimeerime ja koostame teile parima pakkumise!

saatke päring