S Panel > Services > SEINAPROFIILID > FASSAADIKASSETID SKRIN

FASSAADIKASSETID SKRIN

Fassaadikassetid SKRIN on tooted, mida tänu nende mitmekülgsusele kasutatakse laialdaselt ehitustööstuses. Need sobivad hästi nii uute kui ka renoveeritud hoonete fassaadikattematerjaliks. Neid saab kasutada väiksemate hoonete, näiteks garaažide, varikatuste või ühepereelamute, aga ka kontori-, äri-, kõrvalhoonete või mitmepereelamute suuremahuliste fassaadide kattematerjalina.

Fassaadikassette SKRIN saab paigaldada nii horisontaalselt kui vertikaalselt. Vastavalt investorite ootustele kasutatakse sõltuvalt korrosiooniklassist eri kaitsekatteid, mis on saadaval laias värvivalikus.

Võimalik on toota ka mittestandardseid elemente.

Vooderdise kassettide SKRIN kasutamine tagab esteetilise ja vastupidava fassaadiviimistluse. Neid võib kasutada kogu hoone või konkreetsete hooneosade, näiteks fassaadikõrgenduste või bürooalade puhul. Hoone fassaadi üksikute osade kuju ja viimistlusmaterjali eraldamine on tänapäeva ehituses levinud lahendus.

Selliste projektide puhul on vooderdise kassetid tänu nende laiale värvigammale ja paindlikele suurustele ideaalne valik.

Tehniline joonis:

[1] terasvooderdis
[2] soojusisolatsiooniks mineraalvill
[3] 20/50 P01 vaheprofiil
[4] ventilatsioonimembraan
[5] tugisammas
[6] tihend
[7] kinnitus (tüübel või kruvi)
[8] 20/90 P03 põhiprofiil
[9] kruvi
[10] kruvi
[11] Vooderdise kassett SKRIN

Fassaadikassettidest SKRIN [1] [2] [3] [4] [5] [6] ehitatud seinte eeliseks on nende kiire ja lihtne paigaldus. Neid saab kasutada mis tahes seina puhul, kuna need riputatakse aluskonstruktsioonile, mis on põhiprofiilidest P03 20/90 valmistatud terasvõrk. SKRIN-kassetid on sellele paigaldatud läbi avade, et kompenseerida pinget. Kuna põhiprofiilid P03 20/90 on paneelide vertikaalselt ühendamise aluseks, valmistatakse need paneelidega sama värvi, see loob ühtlase pinnaefekti.

Täiendava jäikuse tagamiseks kasutatakse vaheprofiile P01 20/50. Paneelid ühendatakse horisontaalselt lukuga tänu vastavalt profileeritud paneelide ülemistele ja alumistele servadele.

[1] telliskivisein
[2] teraskruvi
[3] profiilidest valmistatud vertikaalne paigaldusrest
[4] soojusisolatsiooniks mineraalvill
[5] tuulekindel foolium
[6] fassaadikassett SKRIN

Tehniline kirjeldus

Laius A1 min/max – horisontaalne paigaldus 300/3000 mm
Kõrgus B1 min/max – horisontaalne paigaldus 300/800 mm
LAIUS A1 min/max – vertikaalne paigaldus 300/3000 mm
KÕRGUS B1 min/max – vertikaalne paigaldus 300/1000 mm
Paksus – C1 30 mm
Ühenduse laius – horisontaalne/vertikaalne 25/25 mm
Paigaldusavad – ovaalsed 6 × 15 mm, ümmargused Ø 9 mm
Ventilatsiooniavad – ovaalsed 6 × 15 mm
Pleki paksus – 1,25 mm
Pinnakate ja paksus – vastavalt individuaalsetele nõuetele
Kinnitus – nähtav/varjatud
Paigaldusmeetod – horisontaalne/vertikaalne

PINNAKATTED JA VÄRVID

ocynk

Meie pakutavad vooderdise kassetid ja paneelid on valmistatud 35 µm paksusest orgaanilise kattega HDS-plekist, mida iseloomustab väga hea vastupidavus, RC4 korrosioonikindlus ja RUV4 UV-kindlus. Sõltuvalt väliskeskkonnast kestab garantii kuni 20 aastat. Oleme laiendanud oma tootevalikut ka pulbervärvitud pinnakatete näol, mis on saadaval kõikides RAL-värvides matt- ja satiinvariandis, mille paksus on 60 µm ja millele on antud kvaliteedimärk QUALICOAT.

Optimeerime ja koostame teile parima pakkumise!

saatke päring