Kas vajate abi?

Võtke meiega ühendust
tel.: +372 56 616 001 või esitage äritaotlus online.

KONTAKTID

AKSESUĀRI AUKSTUMKAMERĀM

SANDWICH-PANEELIDE ERIKATTAD

Sandwich-paneelide viimistluslehed on valmistatud kuumvaltsitud terasest. Mõlemalt poolt teras on kaetud tsingi või alumiinium-tsingi kaitsekihiga. Kasutatud tsingikihi minimaalne paksus on 225 g/m² või 150 g/m² alumiinium-tsingi kiht. Lõpliku kaitsekihina kasutatakse värvi. Tavaliselt on see polüestervärv. Õige viimistluslehe katte valimine on paneeli pikaajalise tööea võti.

STANDARD Coat – madala agressiivsusega keskkonnaga piirkondadele. Objektid, mis ei ole allutatud liigsele UV-kiirgusele.
HDS Coat – kõrgendatud keskkonnakorrosiooni toimega piirkonnad. Suurenenud UV-kiirgusega piirkonnad (üle 900 m merepinnast).
HDX Coat – piirkonnad, kus kokkupuude keskkonnakorrosiooni toimega on väga kõrge. Väga kõrge UV-kiirgusega piirkonnad. Objektid, mille värvuse stabiilsus ja välimus on keskmisest kõrgemad.
FARM Coat – Toiduainetööstus. Agressiivne ja niiske keskkond siseruumides, kokkupuude toiduga on lubatud.
FOOD Coat – toiduainetööstus. Agressiivne ja niiske keskkond siseruumides. Kokkupuude toiduga on lubatud.
FOOD Safe – külmutus- ja toiduainetööstus. Agressiivne ja niiske keskkond siseruumides. Kokkupuude toiduga on lubatud.
HPS 200 – kõrgendatud keskkonnakorrosioonitingimustega piirkonnad. Kõrgendatud UV-kiirgusega piirkonnad (üle 900 m ü.m.p.).
Colorcoat Prisma – Piirkonnad suurenenud keskkonnakorrosioonitingimustega. Piirkonnad kõrgendatud UV-kiirgusega (üle 900 m ü.m.p.).

Eriobjektidel (põllumajandus, tööstus), kus toimuvad mitmesugused kahjulike kemikaalide eraldumisega seotud tehnoloogilised protsessid, on oht kokkupuutel söövitavate vedelikega. Pakume ühte standardkatet, nelja Premium klassi kattekihti ja kolme spetsiaalset kattekihti.

Üks spetsiifilistest objektide liikidest, kuhu paigaldatakse paneele, on loomapidamiseks ette nähtud ruumid. Ideaalne katekiht sellistes tingimustes on FarmCoat.

Peamine nõue paneelidele nende kasutamisel toidutootmisel on toiduga reageerimise vältimine. Sel juhul soovitame kasutada ühte meie tootevalikus saadaval olevatest kahest kattekihi tüübist: FoodCoat või FoodSafe.

Erinevate ainete ja välistegurite mõju külmkambrite paneelidele võib pidada väiksemaks, kuid see tugevneb madala temperatuuri mõjul. Enamikul juhtudel piisab ühest standard kattekihist, kuid oleks otstarbekas kaaluda FoodCoat või FoodSafe paneelkatete kasutamist.

paneļu pārklajumu dati