Kas vajate abi?

Võtke meiega ühendust
tel.: +372 56 616 001 või esitage äritaotlus online.

KONTAKTID

profiletas loksnes

PROFIILLEHED

Trapetsikujulised lehed on tooted, mis tänu oma kasutusvõimalustele leiavad laialdast kasutamist ehitussektoris. Need on ideaalsed nii katuste kui ka fassaadide jaoks kõige väiksemate ehitiste (garaažide, varikatuste) ja suurte tootmishoonete või äripindade jaoks.

Meie pakkumine sisaldab laia tootevalikut alates säästlikest lahendustest kuni sügavate lainetega konstruktsioonilehtedeni parameetritega, mis sobivad kasutamiseks kõige nõudlikumates tööstusrakendustes.

Tooted on saadaval laias valikus värvitoonides ja on lõigatud vastavalt individuaalsetele nõuetele. Kõik kasti profiililehed võivad olla kaetud kondensatsioonivastase kattega.

Katuse versioonis trapetsikujuliste lehtmetallisüsteemide lisaelemendid: katuseharjakivid ja räästatihendid, kommunikatsioonisüsteem, katuseaknad, kondensatsioonivastased katted, ventilatsioonkorstnad.

Pakume trapetsikujuliste lehtede perforatsiooni. Üksikasjad (kuju, suurus, avade paigutus ja muu) lepitakse müügiosakonnaga eraldi kokku.

loksne-T7

Fassaadiprofiile kasutatakse laialdaselt garaaživäravatel, mahutite korpustes ja paneelidena, kohandades need kas kattega sama värvi või kontrastseks.

loksne-T14

Kivid on katuse ja fassaadi versioonis.

loksne-T18

Sellel on klassikaline katuseprofiil, millel on tihe ribi ja vett eemaldav soon ning mida iseloomustab väga suur jäikus. Lehte võib valmistada ka fassaadiversioonis.

loksne-T18ECO

Trapetsikujulist lehte, mis võib olla katuse (vett eemaldava soonega) ja fassaadi versioonides, iseloomustab väga eriline muster, tugevdusribid ja väga tõhus, kasutatav laius. See on tõhus, suurepärane ja säästlik. Lehte kasutatakse kaitsekihina, millega saab katta kommunaalhooneid, lagesid, katuseluuke, laohooneid ja kõiki eri tüüpi tööstushooneid.

loksne-T35

Katuse (vett eemaldava soonega) ja fassaadi trapetsikujuline leht, millel on ainulaadne muster (sarnane T-18 Economic omale) ja lisaribid. See parandab struktuuri jäikust ja tagab lihtsa joonega elegantse väljanägemise. Seda kasutatakse sageli bensiinijaamade projekteerimisel ja silotornide, küttekatelde, samuti betoonlagede ja -raketiste kattena.

loksne-T35ECO

T-35 trapetsikujuline ECO leht on tänu selle parameetritele mõeldud kasutamiseks ehitusprojektides. T-35 trapetsikujulise lehe põhiversiooni puhul on eemaldatud üks laine, mis võimaldab 45 mm laiuse katte efektiivse laiuse suurendamist. T-35 ECO leht on saadaval nii katuse- kui ka fassaadiversioonis.

loksne-T50

Lamekatuste struktuurprofiili kasutatakse muu hulgas ka isolatsiooni kandva kihina. Tänu oma erilisele kujule kasutatakse seda ka katuse või fassaadi pealiskattena, kus seda kombineeritakse sageli ühe-, kahe- või kolmekordse konfiguratsiooniga plaadiga.

loksne-T55

Katuse- (vett eemaldava soonega) või fassaadiprofiil. Seda kasutatakse ka struktuurlehest metallplaadina lagedel ja betoonraketistes. Selle tugevus võimaldab suurendada tugipunktide vahelist kaugust, säilitades samal ajal nõutavad tuule ja lumekoormuse parameetrid.

loksne-T60

Struktuurprofiili kasutatakse saalikonstruktsioonides ja suuremahulistes rajatistes.

loksne-T80

T-80 trapetsikujuline leht on toode, mis pakub väga soodsaid parameetreid – 80 mm kõrgune struktuurprofiil tagab samal ajal suure kattelaiuse.

loksne-T130

Kõrget struktuurprofiili kasutatakse tööstushoonetes.

loksne-T135B-930

Struktuurne trapetsikujuline leht, mida iseloomustab suur tugevus ja mida kasutatakse laiaulatuslike kandekonstruktsioonide puhul. Seda kasutatakse tööstushoonetes.

loksne-T135-950

Struktuurne trapetsikujuline leht, mida iseloomustab suur tugevus ja mida kasutatakse laiaulatuslike kandekonstruktsioonide puhul. Seda kasutatakse tööstushoonetes.

loksne-T153

Struktuurne trapetsikujuline leht, mida iseloomustab suur tugevus ja mida kasutatakse laiaulatuslike kandekonstruktsioonide puhul. Seda kasutatakse tööstushoonetes.

loksne-T160

Struktuurne trapetsikujuline leht, mida iseloomustab suur tugevus.

Kandeprofiilile pakkume teile konkurentidest parema hinna!

Võtke meiega ühendust!