Kas vajate abi?

Võtke meiega ühendust
tel.: +372 56 616 001 või esitage äritaotlus online.

KONTAKTID

TRAPETSIKUJULINE PROFIILPLEKK T80

Trapetsikujulisel profiilplekil T80 on väga lai kasutusala. Värvide ja pinnakatete, sealhulgas puiduimitatsiooniga viimistluste lai valik muudab selle toote eriti sobivaks aedadele, garaažidele, varikatustele või kahjustatud fassaadielementide katmiseks. Võimalus kohandada profiilpleki suurust vastavalt projektile vähendab jäätmete hulka ja soodustab kulude kokkuhoidu.

Tehniline kirjeldus

Kasulik laius: 1130 mm
Kogulaius: ~ 1165 mm
Max soovitatav pleki pikkus: 14 000 mm
Pleki paksus: 0,70–1,50 mm
Profiili kõrgus: 82 mm

spec-T80

DOKUMENDID ALLALAADIMISEKS

PINNAKATTED JA VÄRVID

herculit

Pinnakate, mis on välja töötatud tihedas koostöös Euroopa parimate terase valukodade ja juhtivate lakitootjatega. Aastatepikkune uurimistöö seni kasutatud pinnakatete kohta ja meie klientide vajadustega kursis olemine, keskendudes eelkõige katusetööliste vajadustele, on võimaldanud meil kombineerida ühte tootesse palju eeliseid. HERCULIT [HC] on 35 μm paksune polüuretaaniga karastatud polüester, mida iseloomustab kõrge vastupidavus igat liiki mehaanilistele kahjustustele ning usaldusväärne korrosiooni- ja UV-kindlus (RC4/RUV4).

ultimat

35 μm paksune, väga kõrge korrosiooni- ja UV-kindlusega (RC4/RUV4) pinnakate. Selle visuaalseks tunnuseks on teraline struktuur. Loodusest inspireerituna ei sisalda see kroomi ega raskemetalle ning on keskkonnasõbraliku tootena vähemalt 80% ulatuses taaskasutatav. Elastse ULTIMATi [UTK] pinnakattega kaetud lehtmetalli saab profileerida äärmiselt madalal temperatuuril, mis võimaldab seda paigaldada peaaegu igasugustes ilmastikutingimustes.

poliester ral

25 μm paksune klassikaline orgaaniline pinnakate. Selle ühtlane pind on sile – sõltuvalt kliendi soovist saadaval kas läikega või metalsena. Tänu kõrgele korrosiooni- ja UV-kindlusele (RC3/RUV2) on materjalil lai kasutusala. See pinnakate on saadaval laias värvivalikus, mis on koostatud universaalse RAL-värvikataloogi alusel.

isocover

Paks (35 μm) orgaaniline pinnakate, millel on huvitav kristalliline tekstuur, mis meenutab paksult peale kantud värvi, on katusele ideaalne garantii paljudeks aastateks. Sisuks on tsingi- ja magneesiumisulamiga teraskate, mis tagab parema korrosioonikaitse. Tulemuseks on valge ja punase korrosiooni vastase kaitse märkimisväärne suurenemine RC3 keskkonnas.

interior

Pinnakate on kaetud 15 μm paksuse sileda poolmati polüestrikihiga. Tänu orgaanilise pinnakatte optimeeritud paksusele on see eelkõige mõeldud kasutamiseks siseruumides ja ilmastikule otseselt mitte avatud hooneelementidel (RA2), tagades õige tugevuse ja hinna suhte ning visuaalse efekti.

ocynk

200 g/m2 ja 275 g/m2 paksune plekk on pidevas tööprotsessis mõlemalt poolt kuumtsingitud, mis kaitseb terasest sisu korrosiooni eest (RC2). Nende pinnal võib olla (kahte moodi) „lill“, mis on mitmekesine ja annab kareda efekti, või ei pruugi seda olla. „Lilleta“ varianti iseloomustab sile ja ühtlane pind, mis vastab kõrgeimatele esteetilistele nõuetele.

TARVIKUD

KRUVID

Tunnused, mis muudavad meie lehtmetalli- ja kinnitussüsteemid ühtseks tervikuks, on tsinkkatte paksus, Farmer’s Screw’ alusplaat ja EPDM-tihend, mis on vastupidav nii muutlikele ilmastikutingimustele kui ka UV-kiirgusele. Lisaks standardpakkumises olevatele kinnitustele saame pakkuda praktiliselt kõiki lahendusi.

VIHMAVEERENNID
VIHMAVEERENNID

Sobiva äravoolusüsteemi kasutamine tagab vee tõhusa äravoolu katusekattelt, mis on selle vastupidavuse ja funktsionaalsuse seisukohast väga oluline. Samuti kaitseb see hoone fassaadi niiskuskahjustuste eest.

TSINGITUD PLEKK
Tarnime töödeldud terasmaterjali, mida kasutatakse paljude toodete tootmisel.

Tarnime töödeldud terasmaterjali, mida kasutatakse paljude toodete tootmisel.

KATUSEHARJA VIIMISTLUS
KATUSEHARJA VIIMISTLUS

Katuseharja plekk ja vooderdis on iga korralikult ehitatud katuse lahutamatu osa. See kaitseb liigse niiskuse eest ja lisab katusele esteetilisust.

Optimeerime ja koostame teile parima pakkumise!

saatke päring