S Panel > Services > KONSTUKTSIOONIPROFIILID > PROFIILPLEKK T135-950

Kas vajate abi?

Võtke meiega ühendust
tel.: +372 56 616 001 või esitage äritaotlus online.

KONTAKTID

TRAPETSIKUJULINE PROFIILPLEKK T135-950

Trapetsikujulisel profiilplekil T135-950 on väga lai kasutusala. Värvide ja pinnakatete, sealhulgas puiduimitatsiooniga viimistluste lai valik muudab selle toote eriti sobivaks aedadele, garaažidele, varikatustele või kahjustatud fassaadielementide katmiseks. Võimalus kohandada profiilpleki suurust vastavalt projektile vähendab jäätmete hulka ja soodustab kulude kokkuhoidu.

Tehniline kirjeldus

Kasulik laius: 950 mm
Kogulaius: ~ 994 mm
Max soovitatav pleki pikkus: 14 000 mm
Pleki paksus: 0,70–1,50 mm
Profiili kõrgus: 134 mm

DOKUMENDID ALLALAADIMISEKS

PINNAKATTED JA VÄRVID

interior

Pinnakate on kaetud 15 μm paksuse sileda poolmati polüestrikihiga. Tänu orgaanilise pinnakatte optimeeritud paksusele on see eelkõige mõeldud kasutamiseks siseruumides ja ilmastikule otseselt mitte avatud hooneelementidel (RA2), tagades õige tugevuse ja hinna suhte ning visuaalse efekti.

TARVIKUD

KRUVID

Tunnused, mis muudavad meie lehtmetalli- ja kinnitussüsteemid ühtseks tervikuks, on tsinkkatte paksus, Farmer’s Screw’ alusplaat ja EPDM-tihend, mis on vastupidav nii muutlikele ilmastikutingimustele kui ka UV-kiirgusele. Lisaks standardpakkumises olevatele kinnitustele saame pakkuda praktiliselt kõiki lahendusi.

VIHMAVEERENNID
VIHMAVEERENNID

Sobiva äravoolusüsteemi kasutamine tagab vee tõhusa äravoolu katusekattelt, mis on selle vastupidavuse ja funktsionaalsuse seisukohast väga oluline. Samuti kaitseb see hoone fassaadi niiskuskahjustuste eest.

TSINGITUD PLEKK
Tarnime töödeldud terasmaterjali, mida kasutatakse paljude toodete tootmisel.

Tarnime töödeldud terasmaterjali, mida kasutatakse paljude toodete tootmisel.

KATUSEHARJA VIIMISTLUS
KATUSEHARJA VIIMISTLUS

Katuseharja plekk ja vooderdis on iga korralikult ehitatud katuse lahutamatu osa. See kaitseb liigse niiskuse eest ja lisab katusele esteetilisust.

Optimeerime ja koostame teile parima pakkumise!

saatke päring