S Panel > Services > KATUSEPROFIILID > MOODULKATUSE PANEEL FIT

Kas vajate abi?

Võtke meiega ühendust
tel.: +372 56 616 001 või esitage äritaotlus online.

KONTAKTID

MOODULKATUSE PANEEL FIT

Moodulkatuse paneel FIT – olgugi, et selles on kasutatud kaasaegseid lahendusi, on see siiski austusavaldus ajaloole. Välimuselt meenutab see aastatetaguseid klassikalisi katuseid, mille plekk, nagu ka FIT-paneelid, ühendati ainulaadse visuaalse efekti loomiseks vertikaalselt ja vaheldumisi. Lisaks tekitab fiksaatoriga blokeerimistehnoloogia visuaalse efekti nagu traditsiooniliselt painutatud liidete puhul.

Kaasaegsus, tõhusus, funktsionaalsus
Paneeli modulaarsusel on palju eeliseid – see kiirendab oluliselt paigaldust, lihtsustab transporti, ent patenteeritud ühendussüsteemid lihtsustavad kogu seadistamisprotsessi. Traditsioonilise katuse puhul on täiendavaks eeliseks visuaalne efekt.

fit
fit-micro-rib

Täiuslik maitsekus peegeldub kõrges esteetikas
Siledapinnaline või üle kogu paneeli pinna MICRO RIB pikiprofiiliga, mis vähendab lainetamise tõenäosust.

Täiendav kaitse muutlike ilmastikutingimuste eest
Tootmise käigus pressitakse plekivolti spetsiaalne hermeetik. See on väga elastne ja vastupidav muutlikele ilmastikutingimustele.

fit-seal-protect

Uusim tehnoloogia täiusliku katuse saavutamiseks
Tehniline lahendus paneeli painutamiseks katusekarniisi osas, et varjata ja kaitsta lõigatud serva ning vältida kruvide kasutamist. Lisaks on alumine BEND LOCK volt lõigatud nurga all, mis lihtsustab paneelide liigutamist ja ühendamist kogu nende pikkuses.

Plekid sobivad kokku nagu ei kunagi varem
Patenteeritud meetod seisneb nurga reljeefses lõikamises nii, et kolm plekikihti omavahel ei kattuks. Lisaks sellele võimaldab spetsiaalse kujuga otsaribide profiil plekil ilma nähtavate pikiühendusteta ideaalselt sobituda.

Tehniline kirjeldus

Nimetus: FIT L / FIT S
Kõrgus: 22 mm / 22 mm
Kasulik laius: 527 mm / 527 mm
Kogulaius: 558 mm / 558 mm
Pleki paksus: 0,5 mm / 0,5 mm
Pleki pikkus: 2040 mm / 1020 mm
Kasulik pleki pikkus: 2010 mm / 990 mm
Reljeefi pikkus lehe jagamisel: 30 mm / 30 mm
Plekkide arv kaubaaluse kohta: 32 tk / 32 tk
Katuse kaldenurk: > 9°

fit-spec

PINNAKATTED JA VÄRVID

herculit

Pinnakate, mis on välja töötatud tihedas koostöös Euroopa parimate terase valukodade ja juhtivate lakitootjatega. Aastatepikkune uurimistöö seni kasutatud pinnakatete kohta ja meie klientide vajadustega kursis olemine, keskendudes eelkõige katusetööliste vajadustele, on võimaldanud meil kombineerida ühte tootesse palju eeliseid. HERCULIT [HC] on 35 μm paksune polüuretaaniga karastatud polüester, mida iseloomustab kõrge vastupidavus igat liiki mehaanilistele kahjustustele ning usaldusväärne korrosiooni- ja UV-kindlus (RC4/RUV4).

ultimat

35 μm paksune, väga kõrge korrosiooni- ja UV-kindlusega (RC4/RUV4) pinnakate. Selle visuaalseks tunnuseks on teraline struktuur. Loodusest inspireerituna ei sisalda see kroomi ega raskemetalle ning on keskkonnasõbraliku tootena vähemalt 80% ulatuses taaskasutatav. Elastse ULTIMATi [UTK] pinnakattega kaetud lehtmetalli saab profileerida äärmiselt madalal temperatuuril, mis võimaldab seda paigaldada peaaegu igasugustes ilmastikutingimustes.

Optimeerime ja koostame teile parima pakkumise!

saatke päring