S Panel > Services > KATUSEPROFIILID > KATUSEPANEELID LAMBDA 2.0

Kas vajate abi?

Võtke meiega ühendust
tel.: +372 56 616 001 või esitage äritaotlus online.

KONTAKTID

KATUSEPANEELID LAMBDA 2.0

ZIPPi katusepaneelil on palju eeliseid, kuid peamised neist on paigaldamise lihtsus ja kiirus. Need meenutavad välimuselt klassikalisi katusepaneele, kuid lai profiil võimaldab tagada eriti laia katte, mis tähendab, et katuse katmine võtab palju vähem aega kui traditsiooniliste katusepaneelide puhul.

Bend Lock

Spetsiaalne paneelipleki paine katusekarniisi osas katab ja kaitseb lõigatud serva ning välistab vajaduse kruvide järele.

LAMBDA

Funktsionaalsus ja esteetika

Katte funktsionaalsust veelgi enam suurendav lahendus on COVER CAPi element ehk paneeli liidete katted mõlemal küljel. See lahendus suurendab ka katte visuaalset efekti ja esteetilisust. COVER CAPi elemente painutatakse pärast katusekatte paigaldamist – see varjab plekkidevahelised nähtavad ühendused ja tagab ka lähedalt vaadates ühtlase ning harmoonilise pinna.

Kaks paneelilaiust ja neli profiili tüüpi

LAMBDA 2.0 on kerge ja mitmekülgse katusepaneeli täiustatud versioon. Uus versioon annab rohkem konfiguratsioonivõimalusi ja uusimaid tehnoloogilisi lahendusi ning on esteetiliselt väga nauditav.

Kogu pleki pinda kattev pikisuunaline mikrolainestus vähendab paneeli lameda osa lainetamise tõenäosust.

Tootekood: LW.2.0.515.M

LAMBDA 2.0 katusepaneel MICRO RIB pikisuunalise mikrolainestuse ja painutamist hõlbustava väljalõikega.

Tootekood: LWZ.2.0.515.M

MICRO RIB pikisuunalise mikrolainestuse ja BEND LOCK paindega katusepaneel LAMBDA 2.0.

(R) tüüpi profileerimine

Paneeli pinnaviimistlus on pikisuunas profileeritud sümmeetriliste soontega.

Tootekood: LW.2.0.515.R

Poolringikujuliste topeltsoonte ja painutamist hõlbustava väljalõikega katusepaneel LAMBDA 2.0.

Tootekood: LWZ.2.0.515.M

MICRO RIB pikisuunalise mikrolainestuse ja BEND LOCK paindega katusepaneel LAMBDA 2.0.

(T25) tüüpi soontega

Paneeli pind on viimistletud laia trapetsikujulise pikisuunalise soonega.

Tootekood: LW.2.0.515.T25

Trapetsikujuliste topeltsoonte ja painutamist hõlbustava väljalõikega katusepaneel LAMBDA 2.0.

Tootekood: LWZ.2.0.515.M

Trapetsikujuliste topeltsoonte ja BEND LOCKi paindega katusepaneel LAMBDA 2.0.

Soonteta plekk (P)

Klassikaline soonteta paneelipind.

Tootekood: LW.2.0.515.P

Tasase pinna ja painutamist hõlbustava väljalõikega katusepaneel LAMBDA 2.0.

Tootekood: LWZ.2.0.515.P

Tasase pinna ja BEND LOCKi paindega katusepaneel LAMBDA 2.0.

Tehniline kirjeldus

Märgistus: L.2.0.515 / L.2.0.307
Liite kõrgus: 25 mm / 25 mm
Kasulik laius: 515 mm / 307 mm
Kogulaius: ~ 547 mm / ~ 339 mm
Pleki paksus: 0,5 mm – 0,7 mm / 0,5 mm – 0,7 mm
Pleki pikkus: min 1000 mm / max 10 000 mm
Kaal: ~ 4,5 kg/m²

PINNAKATTED JA VÄRVID

herculit

Pinnakate, mis on välja töötatud tihedas koostöös Euroopa parimate terase valukodade ja juhtivate lakitootjatega. Aastatepikkune uurimistöö seni kasutatud pinnakatete kohta ja meie klientide vajadustega kursis olemine, keskendudes eelkõige katusetööliste vajadustele, on võimaldanud meil kombineerida ühte tootesse palju eeliseid. HERCULIT [HC] on 35 μm paksune polüuretaaniga karastatud polüester, mida iseloomustab kõrge vastupidavus igat liiki mehaanilistele kahjustustele ning usaldusväärne korrosiooni- ja UV-kindlus (RC4/RUV4).

ultimat

35 μm paksune, väga kõrge korrosiooni- ja UV-kindlusega (RC4/RUV4) pinnakate. Selle visuaalseks tunnuseks on teraline struktuur. Loodusest inspireerituna ei sisalda see kroomi ega raskemetalle ning on keskkonnasõbraliku tootena vähemalt 80% ulatuses taaskasutatav. Elastse ULTIMATi [UTK] pinnakattega kaetud lehtmetalli saab profileerida äärmiselt madalal temperatuuril, mis võimaldab seda paigaldada peaaegu igasugustes ilmastikutingimustes.

poliester ral

25 μm paksune klassikaline orgaaniline pinnakate. Selle ühtlane pind on sile – sõltuvalt kliendi soovist saadaval kas läikega või metalsena. Tänu kõrgele korrosiooni- ja UV-kindlusele (RC3/RUV2) on materjalil lai kasutusala. See pinnakate on saadaval laias värvivalikus, mis on koostatud universaalse RAL-värvikataloogi alusel.

isocover

Paks (35 μm) orgaaniline pinnakate, millel on huvitav kristalliline tekstuur, mis meenutab paksult peale kantud värvi, on katusele ideaalne garantii paljudeks aastateks. Sisuks on tsingi- ja magneesiumisulamiga teraskate, mis tagab parema korrosioonikaitse. Tulemuseks on valge ja punase korrosiooni vastase kaitse märkimisväärne suurenemine RC3 keskkonnas.

interior

Pinnakate on kaetud 15 μm paksuse sileda poolmati polüestrikihiga. Tänu orgaanilise pinnakatte optimeeritud paksusele on see eelkõige mõeldud kasutamiseks siseruumides ja ilmastikule otseselt mitte avatud hooneelementidel (RA2), tagades õige tugevuse ja hinna suhte ning visuaalse efekti.

ocynk

200 g/m2 ja 275 g/m2 paksune plekk on pidevas tööprotsessis mõlemalt poolt kuumtsingitud, mis kaitseb terasest sisu korrosiooni eest (RC2). Nende pinnal võib olla (kahte moodi) „lill“, mis on mitmekesine ja annab kareda efekti, või ei pruugi seda olla. „Lilleta“ varianti iseloomustab sile ja ühtlane pind, mis vastab kõrgeimatele esteetilistele nõuetele.

Optimeerime ja koostame teile parima pakkumise!

saatke päring