S Panel > Services > KATUSEPROFIILID > KATUSEPANEEL ZIPP

Kas vajate abi?

Võtke meiega ühendust
tel.: +372 56 616 001 või esitage äritaotlus online.

KONTAKTID

KATUSEPANEEL ZIPP

ZIPPi katusepaneelil on palju eeliseid, kuid peamised neist on paigaldamise lihtsus ja kiirus. Need meenutavad välimuselt klassikalisi katusepaneele, kuid lai profiil võimaldab tagada eriti laia katte, mis tähendab, et katuse katmine võtab palju vähem aega kui traditsiooniliste katusepaneelide puhul.

Ökonoomne

Võrreldes tavaliste katusepaneelidega võimaldab topeltlaius optimeerida katusematerjali kulusid.

Ökonoomne
bend lock

Bend Lock

Katusekarniisi osa spetsiaalne paneeliserv katab ja kaitseb lõigatud serva ning välistab vajaduse kruvide järele.

Profileerimine

Pleki pinna pikisuunaline mikroprofileerimine vähendab paneeli lameda osa lainetamise tõenäosust.

zipp-micro-rib

Tehniline kirjeldus

Kasulik laius: 1065 mm
Kogulaius: 1102 mm
Pleki paksus: 0,5–0,7 mm
Paneeli kõrgus: 25 mm
Paneeli pikkus: min 1000 mm / max 10 000 mm
Katuse kaldenurk: > 9°

zipp-dim

PINNAKATTED JA VÄRVID

herculit

Pinnakate, mis on välja töötatud tihedas koostöös Euroopa parimate terase valukodade ja juhtivate lakitootjatega. Aastatepikkune uurimistöö seni kasutatud pinnakatete kohta ja meie klientide vajadustega kursis olemine, keskendudes eelkõige katusetööliste vajadustele, on võimaldanud meil kombineerida ühte tootesse palju eeliseid. HERCULIT [HC] on 35 μm paksune polüuretaaniga karastatud polüester, mida iseloomustab kõrge vastupidavus igat liiki mehaanilistele kahjustustele ning usaldusväärne korrosiooni- ja UV-kindlus (RC4/RUV4).

ultimat

35 μm paksune, väga kõrge korrosiooni- ja UV-kindlusega (RC4/RUV4) pinnakate. Selle visuaalseks tunnuseks on teraline struktuur. Loodusest inspireerituna ei sisalda see kroomi ega raskemetalle ning on keskkonnasõbraliku tootena vähemalt 80% ulatuses taaskasutatav. Elastse ULTIMATi [UTK] pinnakattega kaetud lehtmetalli saab profileerida äärmiselt madalal temperatuuril, mis võimaldab seda paigaldada peaaegu igasugustes ilmastikutingimustes.

poliester ral

25 μm paksune klassikaline orgaaniline pinnakate. Selle ühtlane pind on sile – sõltuvalt kliendi soovist saadaval kas läikega või metalsena. Tänu kõrgele korrosiooni- ja UV-kindlusele (RC3/RUV2) on materjalil lai kasutusala. See pinnakate on saadaval laias värvivalikus, mis on koostatud universaalse RAL-värvikataloogi alusel.

isocover

Paks (35 μm) orgaaniline pinnakate, millel on huvitav kristalliline tekstuur, mis meenutab paksult peale kantud värvi, on katusele ideaalne garantii paljudeks aastateks. Sisuks on tsingi- ja magneesiumisulamiga teraskate, mis tagab parema korrosioonikaitse. Tulemuseks on valge ja punase korrosiooni vastase kaitse märkimisväärne suurenemine RC3 keskkonnas.

interior

Pinnakate on kaetud 15 μm paksuse sileda poolmati polüestrikihiga. Tänu orgaanilise pinnakatte optimeeritud paksusele on see eelkõige mõeldud kasutamiseks siseruumides ja ilmastikule otseselt mitte avatud hooneelementidel (RA2), tagades õige tugevuse ja hinna suhte ning visuaalse efekti.

ocynk

200 g/m2 ja 275 g/m2 paksune plekk on pidevas tööprotsessis mõlemalt poolt kuumtsingitud, mis kaitseb terasest sisu korrosiooni eest (RC2). Nende pinnal võib olla (kahte moodi) „lill“, mis on mitmekesine ja annab kareda efekti, või ei pruugi seda olla. „Lilleta“ varianti iseloomustab sile ja ühtlane pind, mis vastab kõrgeimatele esteetilistele nõuetele.

Optimeerime ja koostame teile parima pakkumise!

saatke päring