S Panel > MEIST
VĪZIJA
MISIJA
VĒRTĪBAS

S Panel on usaldusväärne tippkvaliteedi ehitusmaterjalide tarnija ehitusettevõtetele, töövõtjatele ja eraisikutele kõigis kolmes Balti riigis. Meie ettevõte on olnud ehitussektoris juba üle 25 aasta, oleme oma klientide usalduse ära teeninud, pakkudes neile parimaid tooteid ja teenuseid.

Meie missioon on aidata meie klientidel saavutada oma ehitusalaseid eesmärke, pakkudes neile laia valikut kvaliteetseid ehitusmaterjale konkurentsivõimeliste hindadega. Olenemata sellest, kas vajate materjale väikeseks renoveerimisprojektiks või suuremahuliseks ehitustööks, meil on kõik vajalik, et teha töö võimalikult väikeste kuludega ja lühikese aja jooksul.

Pakume laia valikut ehitusmaterjale, sealhulgas sandwich-paneele, katuse- ning isolatsioonimaterjale, konstruktsioonielemente ja palju muud. Uuendame pidevalt oma tootevalikut, et tagada ehitustööstuse kõige usaldusväärsemate kaubamärkide uusimate toodete pakkumine.

meist

PROJEKTI OPTIMEERIMINE

Valmistame ette ja optimeerime projekte, et aidata meie klientidel projekte tõhusamalt ja seatud tähtaegade jooksul ellu viia.

GARANTII

Kõigile S Paneli pakutavatele materjalidele on tagatud garantii.

VASTAVUSTUNNISTUSED

Kõik tooted on toodetud vastavalt ELi normidele ja standarditele ning vastavussertifikaatidele.

TASKUKOHANE HIND

Pakume sandwich-paneele taskukohase hinnaga tänu tarnetele meie tootmisüksustest.

Optimeerime ja koostame teile parima pakkumise!

saatke päring